ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Jesteśmy partnerem Fujitsu od 2005 roku. W ramach współpracy, jako Fujitsu Select Expert, prowadzimy sklep partnerski www.fujitsu-shop.pl,
z pełnym asortymentem japońskiego producenta. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu Fujitsu, pozwoliło nam na stworzenie rzeszy mechanizmów ułatwiających klientom korzystanie z naszej witryny. Naszymi atutami są zawsze aktualne bazy produktów oraz ich cen. Sklep jest pełen objaśnień, które ułatwiają nawigowanie wśród oferty towarowej. Dbamy także
o to by klient zapoznał się ze sprzętem Fujitsu. Realizujemy testy oraz recenzje wideo, nie brakuje także świeżych artykułów które uzupełnią wiedzę oraz pomogą dotrzeć do towaru którego potrzebujemy.

Polsoft Engineering SP. Z o.o. będąc partnerem Select Expert jest przede wszystkim certyfikowanym specjalistą w zakresie konfiguracji produktów Fujitsu.
Co za tym idzie, nasz sklep posiada zaawansowany konfigurator sprzętu, który pozwoli dostosować dowolny produkt od podstaw. Takie zamówienie realizowane jest bezpośrednio w kontakcie z fabryką w Niemczech.

Mamy doświadczenie w handlu a sklep Fujitsu-Shop.pl jest tego potwierdzeniem a także jedną
z naszych wizytówek. Możemy zatem zagwarantować udaną współpracę i satysfakcję z zakupów.

HP