ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Moduły Systemu

Obsługa kartoteki kodów kreskowych

1

Dzięki wyposażeniu terminali w skanery kodów kreskowych możliwa jest obsługa aplikacji przy zminimalizowaniu operacji wykonywanych przez użytkownika (wybór towarów czy lokalizacji przez zeskanowanie kodów). System obsługuje kody kreskowe jednowymiarowe w różnych standardach (EAN13, EAN128/GS1-128, Code128) oraz kody dwuwymiarowe (DataMatrix).

2

Podstawowym zadaniem modułu kodów kreskowych jest ewidencja kodów kreskowych towarów i opakowań. Z każdym towarem może być związanych wiele kodów kreskowych w zależności od opakowania, w którym towar przychodzi. Moduł kody kreskowe umożliwia przypisanie zeskanowanego kodu kreskowego do towaru.

3

Moduł „Kody kreskowe” umożliwia również nadawanie kodów kreskowych, wiązanie z towarami i wydruk odpowiednich naklejek (na opakowania zbiorcze). Jest to szczególnie przydatne gdy należy nadzorować serię i datę ważności towarów a informacje te nie są zapisane w kodzie kreskowym producenta. Oklejenie takich towarów naklejkami przyspiesza proces kompletacji z uwzględnieniem serii i daty ważności.

   Wydania

   Ekspedycja