ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
Certyfikat Zebra dla Mobilny Magazynier

Certyfikat Zebra dla Mobilny Magazynier

 

Mobilny Magazynier to aplikacja mobilna wspierająca pracę na magazynie.

Dzięki wytężonej wspólnej pracy naszych zespołów projektowych, programistycznych i testowych stworzyliśmy produkt, który zyskał aprobatę zespołu certyfikującego Zebra Technologies.

Ta informacja to pewność dla klientów poszukujących tego typu rozwiązań mobilnych, że nasz produkt został przetestowany i sprawnie pracuje na terminalach mobilnych Zebra serii TC21, TC25, TC26, TC53, TC55, TC57, TC57x oraz MC2200.

Przykładowo:

Zebra TC21 komputer mobilny, który poza standardowym portem USB, łącznością WiFi, komunikacją NFC posiada interfejs BTLE. Energię dla tego urządzenia zapewnia bateria litowo-jonowao pojemności 3100 mAh a sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm SnapdragonTM 660 1,8 GHz

Zebra TC26 to komputer dotykowy o numerze katalogowym TC26BK-11A222-A6 mogący pracować w szerokim zakresie temperatur od -10 do +50 stopni C. Posiada wbudowany skaner kodów kreskowych zarówno jedno jak i dwuwymiarowych. Pracuje na systemie operacyjnym Android 10 z wbudowaną obsługą następnej wersji systemu Android. Jest wytrzymały, jest odporny na upadki na podłoże betonowe z wysokości 1,2m.

Zebra TC57 to urządzenie wyposażone w szereg czujników interaktywnych. Od czujnika zbliżeniowego, który wyłącza ekran dotykowy podczas rozmowy telefonicznej poprzez czujniki ruchu, ciśnienia ( wykrywa wysokość ), dalej ekompas, na użytecznym czujniku oświetlenia ( reguluje moc podświetlenia ekranu ) kończąc. Wyposażony w dwa aparaty fotograficzne przedni 5MP i tylni 13PM. Całość uzupełnia oparty o szkło Corning Gorilla  panel dotykowy współpracujący z rysikiem

MC2200 posiadający 34-klawiszową klawiaturę  numeryczna z wbudowanymi klawiszami funkcyjnymi. Oczywistym standardem jest kolorowy wyświetlacz 800×480 podświetlany diodami LED z panelem dotykowym. Urządzenie napędzane jest procesorem ośmiordzeniowym Qualcomm Snapdragon 660 1,8 GHz. Zawiera również trójosiowy akcelerometr z żyroskopem typu MEMS służący jako czujnik ruchu. Akumulator wystarcza na co najmniej dwie zmiany a akumulator będący opcją na całą dobę pracy bez ładowania.

Podsumowując Mobilny Magazynier instalowany na urządzeniach z system operacyjnym Android, których producentem jest Zebra daje gwarancję m.in. niezawodności oraz znaczącego skrócenia czasu przyjmowania i realizacji zamówień co znacząco przekłada się na szybszą i bezbłędną dostawę do klienta.

To certyfikowane przez Zebra rozwiązanie jest świetnym uzupełnieniem systemów PS2000, PS2000 Pharma oraz Ps2000 Vet.

Zebra - urządzenia dedykowane dla aplikacji Mobilny Magazynier - Polsoft
13 grudnia 2022