ul. Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
32 20 98 116

Partnerzy biznesowi – Fujitsu, Oracle, Cisco, Lenovo, QNap, Terra, HP i wielu innych.

Fujitsu

jest japońskim dostawcą sprzętu oraz technologii w dziedzinie informatyki i komunikacji. Fujitsu to jedna z najstarszych firm z branży IT, bo założona w 1935r. Aktualnie firma Fujitsu jest wiodącym dostawcą infrastruktury IT w Europie, przy czym należny do światowej Grupy Fujitsu. Zgodnie z dzisiejszymi trendami Fujitsu ewoluuje i wprowadza innowacyjne technologie oraz rozwiązania. Fujitsu Technology Solutions działa w 170 krajach co czyni z niej firmę o charakterze globalnym. Dla firmy Polsoft Engineering Sp z o.o., Fujitsu jest jednym z najważniejszych partnerów biznesowych. Aktualny poziom naszej współpracy to Fujitsu Select Expert.

HP Enterprise

jest globalnym przedsiębiorstwem funkcjonującym w szeroko pojętej branży IT. Po podziale firmy Hewlett Packard, nowo powstałe HP Enterprise skupiło swoją działalność na serwerach,oprogramowaniu, systemach sieciowych i storage oraz oprocowywaniu nowoczesnych technologii i usług dla biznesu. Zabieg ten sprawił iż dzisiaj HP Enterprise jest w stanie lepiej skupić się na sprzedaży oprogramowania oraz sprzętu. Firma Polsoft Engineering Sp z o.o. posiada stopień partnerstwa na poziomie Business Partner.

Cisco

jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi Internetu. Firma Cisco zapewnia kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych posiadając w swoim portfolio sprzęt, oprogramowanie czy szereg usług ułatwiających podniesienie efektywności pracy. Innowacyjność oraz niezawodność rozwiązań firmy Cisco znana jest na całym świecie od wielu lat. Dlatego korzystając z możliwości podjęcia współpracy ze światowym liderem w dziedzinie sieci i łączności, firma Polsoft Engineering Sp z o.o. posiada status partnerski z firmą Cisco na poziomie Select Partner.

Lenovo

to obecnie największy a zarazem najdynamiczniej rozwijający się na świecie producent komputerów, urządzeń przenośnych, stacji roboczych czy serwerów. Rozpoznawalność chińskiego producenta na całym świecie jest olbrzymia. Produkty firmy Lenovo kupić można na całym świecie a ich jakość i styl wyznaczają nowe trendy w produkcji sprzętu elektronicznego.  Na poziomie Business Partner nasza współpraca z Lenovo trwa już wiele lat.

Qnap

to Tajwański producent sprzętu sieciowego, przeznaczonego do udostępniania i przechowywania danych, oprogramowania do zarządzania zasobami dla małego jak i dużego biznesu. Firma założona została w 2004 i pomimo bardzo młodego wieku, podbija świat swoimi produktami i rozwiązaniami. Składa się to przede wszystkim na fakt że firma Qnap jest marką o zasięgu światowym a jej dynamiczny rozwój pozwala na współprace z takimi firmami jak Polsoft Engineering. Aktualny poziom partnerstwa z firmą Qnap to Certified Partner.

Terra

to marka znanych w europie produktów komputerowych firmy Wortmann AG. Niemiecki producent oferuje takie produkty jak komputery, notebooki, serwery czy monitory i peryferia. Marka Terra może pochwalić się najwyższą jakością sprzętu produkowanego wyłącznie w Niemczech. Firma Polsoft Engineering współpracuje z Terrą na poziomie Service Partner.

Oracle

jest jednym z największych producentów oprogramowania na świecie. Amerykański producent oferuje przede wszystkim systemy do zarządzania bazami danych oraz oprogramowania do obsługi przedsiębiorstw. Rozwiązania firmy Oracle stosowane są we wszystkich przedsiębiorstwach, które pragną dynamicznego i przede wszystkim bezpiecznego rozwoju. Nie inaczej jest w przypadku firmy Polsoft Engineering. Z firmą Oracle współpracujemy od lat na poziomie Gold Partner.