ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Posnet Pospay Online drukarka z terminalem płatniczym zintegrowana z aplikacją mobilną dla serwisantów, handlowców, inkasentów.

Firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. z dumą prezentuje kompletną integrację aplikacji mobilnej dla handlowców PSMobile Sale z pierwszą na rynku drukarką fiskalną z terminalem płatniczym Pospay Online.

Wieloletnie doświadczenie w branży IT pozwoliło firmie Polsoft Engineering Sp. z o.o. stworzyć markę Allmobile, która zyskała uznanie, dostarczając jedno z najlepszych rozwiązań dedykowanych dla przedstawicieli handlowych na polskim rynku. Na nasz autorski system SFA PSMobile składa się aplikacja mobilna dla handlowców oraz aplikacja centralna dla kadry menedżerskiej. Z naszych rozwiązań korzystają m. in.: Koral, Herbapol Kraków czy Ziaja.

Firma Posnet jest doświadczonym producentem kas i drukarek fiskalnych, który tworzy swoje produkty wygrywając z konkurencją w ciągłym technologicznym wyścigu. Innowacyjność firmy Posnet zaowocowała stworzeniem najmniejszej na rynku drukarki z terminalem płatniczym – Pospay Online.

Powstałe w ramach naszej współpracy rozwiązanie, pozwala na tworzenie nowoczesnego, mobilnego biura, które korzystając z fiskalnego terminala płatniczego Pospay Online i aplikacji PSMobile Sale, nie potrzebuje żadnych dodatkowych komponentów do obsługi płatności i pracy handlowców. Integracja aplikacji PSMobile z drukarką fiskalną z terminalem płatniczym  Posnet Pospay Online powstała z myślą o spełnieniu najnowszych dyrektyw na rok 2022.

Pospay Posnet współpraca z PSMobile

W ramach Polskiego Ładu od 1 stycznia 2022 roku Państwo Polskie nakłada na przedsiębiorców obowiązek przyjmowania płatności bezgotówkowych w miejscu faktycznego wykonywania działalności. Oznacza to konieczność zapewnienia płatności bezgotówkowej nawet w przypadku, jeśli działalność realizowana jest „w terenie”. Nasze mobilne biuro PSMobile + drukarka Posnet Pospay Online pozwala na przyjmowanie płatności bezgotówkowych w miejscu faktycznie wykonywanej działalności.

Mobilne biuro PSMobile + Pospay Online spełnia również wymagania dyrektywy wchodzącej w życie 1 lipca 2022. Wymaga ona w czasie rzeczywistym, pełną synchronizację e-paragonów oraz transakcji bezgotówkowych z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). Jest to umotywowane zwiększeniem transparentności transakcji bezgotówkowych, ale i poprawą użytkowania urządzeń płatniczych w miejscu pracy. Przekłada się to bezpośrednio na brak konieczności dwukrotnego wpisywania kwot, osobno do kasy, jak i terminala płatniczego.

Wszystkich zainteresowanych naszym mobilnym biurem, zapraszamy do prezentacji integracji naszego oprogramowania  wspierającego pracę mobilnych serwisantów, handlowców, inkasentów, PSMobile Sale z mobilnym, fiskalnym terminalem płatniczym Posnet Pospay Online. Dowiesz się jak wygodnie obsługiwać płatności bezgotówkowe Twoich klientów, drukować faktury fiskalne, drukować paragony oraz potwierdzenia. To wszystko parze z naszą intuicyjną i w pełni kompatybilnym systemem  PSMobile Sale.

Więcej informacji o aplikacji PSMobile Sale znajdziesz na www.allmobile.pl
Więcej informacji o terminalu fiskalnym Pospay Online znajdziesz na www.posnet.com.pl

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego:
Mail: allmobile@polsoft.pl
Telefon: 504 151 068

13 stycznia 2022