ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Polsoft Engineering Sp. z o. o. uruchamia nowy sklep internetowy z urządzeniami Microsoft Surface!

Z przyjemnością informujemy, że otworzyliśmy nowy, partnerski sklep internetowy z produktami Microsoft Surface. Jest to sklep, powstały w ramach współpracy z firmą Microsoft, który uzupełnia naszą bogatą sieć sklepów z produktami dla profesjonalistów. Nasze wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu nowoczesnych technologii, pozwala na kompleksową obsługę klientów od zapytania po realizację zamówienia.

Nasz nowy sklep internetowy skupia się na bogatej palecie produktowej Microsoft Surface, wyróżniającej się nienaganną prezencją, doskonałą jakością wykonania oraz bezkompromisową wydajnością. Urządzenia serii Surface dedykowane są dla pracujących zarówno mobilnie oraz stacjonarnie. Elastyczność w połączeniu z wydajnością i jakością docenią zarówno pracownicy biznesowi jak i artyści. Dla najbardziej wymagających klientów nie zabraknie ofert z cenami projektowymi. Klienci biznesowi mogą również liczyć na atrakcyjne rabaty.

Firma Polsoft Engineering tworząc sklep partnerski Microsoft Surface, stawia przede wszystkim na merytorykę. Prócz pełnego katalogu produktowego Microsoft Surface i wygodnego procesu składania zamówień, nasz sklep to także olbrzymie kompendium wiedzy na temat urządzeń firmy Microsoft. Dbamy o aktualne zdjęcia, autorskie i szczegółowe opisy produktów oraz ciekawe artykuły na temat urządzeń Microsoft Surface.  Na wszelkie dodatkowe pytania odpowie nasz personel, który jest zawsze do Twojej dyspozycji. Sklep Microsoft Surface autorstwa firmy Polsoft Engineering posiada również prosty i intuicyjny interfejs ułatwiający nawigację pośród tych urządzeń Microsoft Surface, które Cię interesują. Przejrzyste drzewo kategorii zawierające, komputery all-in-one, laptopy, tablety czy akcesoria wraz z gwarancjami, umożliwi Ci szybkie i precyzyjne znalezienie tego czego szukasz.

Zapraszamy do naszego sklepu Microsoft Surface i życzymy udanych zakupów!

14 grudnia 2020