ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
Certyfikat Zebra dla Mobilny Magazynier

Polsoft promuje swoją markę Allmobile na targach Polagra 2023

 

Po długich przygotowaniach firma Polsoft Engineering wzięła udział w targach Polagra 2023, które odbyły się w Poznaniu w dniach 27-29 września. Jest to jedna z największych tego typu imprez w kraju. Skoncentrowaliśmy się na promocji naszej marki allmobile.pl, która obejmuje nasze produkty – aplikacje mobilne dla biznesu.

Były to 3 dni ciekawych, owocnych spotkań i rozmów z klientami z branży spożywczej, rolniczej oraz branż pokrewnych.

Nasze stoisko allmobile.pl na Polagra 2023 wyróżniało się charakterystycznymi żółto, czarno, szarymi barwami. Na naszych gości czekała dobra kawa, słodkości, oraz mnóstwo upominków. Towarzyszyły im treściwe prezentacje oraz profesjonalne doradztwo.

Cieszymy się, że najwięcej uwagi naszych rozmówców przykuła aplikacja dla przedstawicieli handlowych PSMobile Sale. Aplikacja ta umożliwia przedstawicielom handlowym zarządzanie swoimi kontaktami, planowanie wizyt, generowanie ofert i składanie zamówień.

Zaprezentowaliśmy również naszą najnowszą aplikację – Mobilny Terminarz – organizator zadań. Spotkała się ona z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów, zwłaszcza że co najmniej do końca bieżącego roku jest udostępniona chętnym do jej używania klientom jako aplikacja darmowa. Umożliwia ona zaplanowanie swoich zadań, zdarzeń, ważnych terminów działań w powiązaniu z bazą klientów, również w ramach powtarzających się cykli.

Przedstawiciele firmy udzielali zainteresowanym odwiedzającym wyczerpujących informacji na temat aplikacji.

Wszyscy, którzy mieli okazję zapoznać się z aplikacjami, mogli przekonać się jak łatwo i intuicyjnie z nich korzystać.

W ciągu trzech dni targów Polagra  firmę odwiedziło wielu przedstawicieli firm z branży rolniczej, spożywczej i wszelkich powiązanych. Cieszymy się, że wielu z nich wyraziło zainteresowanie aplikacją i rozważa jej zakup.

Podsumowując, uważamy nasz udział w targach Polagra 2023 jako bardzo udany. Nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe i przede wszystkim zaprezentowaliśmy swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców, zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaplanować udział w przyszłorocznych targach Polagra 2024.

Polagra 2023 z udziałem Allmobile stoisko
Polagra - Targi - Stoisko Allmbile
Żółto Czarno Szare stosiko Allmobile na targach Polagra
3 października 2023