ul. Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
32 20 98 116

Tytuł Geparda Biznesu ponownie dla
Polsoft Engineering Sp. z o.o.

To już oficjalne, Polsoft Engineering został wyróżniony nagrodą Gepard Biznesu 2018. Laureaci przyznawanej przez Instytut Europejskiego Biznesu nagrody, wyłaniani są spośród ponad 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw. Kluczowym kryterium wyboru laureatów jest wyróżniająca się dynamika wzrostu, która przekracza 10 proc. Nasza firma po raz kolejny wykazała się szybkością rozwoju i znalazła się w wąskim gronie wyróżnionych 6592 firm.

Gepardy Instytutu Europejskiego Biznesu przyznawane są od 2006 r. co oznacza, że stanowią one już nie lada tradycję w kalendarzowym roku przyznawanych nagród przedsiębiorstwom. Tworzone przez instytut rankingi, skupiają się na dynamice zysku i przychodów przedsiębiorstw. Pod tym kątem przebadano już ponad 80 tysięcy firm. Na potrzeby rankingu na rok 2018, policzono wartości rynkowe na koniec marca 2017 o wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Istotnym jest również by wybrane firmy w roku 2016 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto.

Polsoft Engineering Sp. z o.o. w tegorocznym rankingu dla branży informatycznej, uplasował się na wysokim 65 miejscu spośród firm z całego kraju. W rankingu województwa śląskiego zajmujemy 9 lokatę. Wysokie tempo wzrostu, nie jest przypadkowe. Nasza firma, jest w ścisłej czołówce rozwijających się firm w branży informatycznej dzięki temu, że rozwijamy się zgodnie z nowoczesnymi trendami i jesteśmy otwarci nowe rozwiązania. Wierzymy również, że nasza wizja rozwoju przyniesie nam podobne wyróżnienia w przyszłości.

28 lutego 2019