ul. Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
32 20 98 116

Polsoft Engineering na liście oprogramowań
dopuszczonych do PLMVO

Polsoft Engineering na liście oprogramowań dopuszczonych do PLMVO (Polish Medicines Verification Organisation).
Nasza firma przeszła pomyślnie weryfikację nowej aplikacji  SerweraSerializacji i uzyskała akceptację od PLMVO, którą w Polsce zajmuje się fundacja KOWAL – Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków. Dzięki temu znajdujemy się na liście oprogramowania dopuszczonego do integracji z PLMVS (https://www.nmvo.pl/pl/uzytkownicy-koncowi). Klientów pracujących na systemie PS2000 Pharma jak i hurtownie, które stoją przed dylematem wyboru rozwiązania zapraszamy do współpracy!

SerwerSerializacji umożliwia podłączenie do Krajowego Systemu Weryfikacji Leków (National Medicines Verification System, w skrócie NMVS) oraz wykonywanie wszystkich typów transakcji i operacji zgodnie z procesami biznesowymi obowiązującymi w firmie jak i zgodnie z Dyrektywą Fałszywkową (FMD).

SerwerSerializacji można używać na dwa sposoby: za pomocą urządzeń mobilnych działających na systemie Android lub komputerów podłączonych do skanerów 2D, umożliwiając skanowanie nowych kodów dwuwymiarowych na opakowaniach leków (tzw. kody DataMatrix).

14 stycznia 2019