ul. Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39
32 20 98 116

Polsoft Engineering Sp. z o. o. nawiązuje współpracę z twórcami doskonałego PDF Reducer’a, firmą Orpalis!

Orpalis Imaging Technologies to młoda, bo założona w 2003 roku firma, dostarczająca oprogramowanie do automatyzacji i masowego przetwarzania dokumentów. Swoje oprogramowanie tworzą od A do Z, a doskonałe podejście do klienta i wysoka jakość zapewniły szereg nagród dla prężnie rozwijających się firm.

W portfolio francuskich innowatorów znajdują się programy do konwersji i kompresji dokumentów, skanery kodów kreskowych, rozmaite aplikacje do zarządzania dokumentami a także rozbudowany menadżer skanowania. Aplikacje te tworzą niemal kompletny niezbędnik dla firm mierzących się z problemami z organizowaniem przepływu dużej ilości dokumentów papierowych czy też elektronicznych.

Firma Polsoft w ramach współpracy z Orpalis, zawarła w swojej ofercie program PDF Reducer. Jest to aplikacja, której sami daliśmy szansę, która nas urzekła swoją funkcjonalnością i ostatecznie, którą od tej pory oferujemy naszym klientom. Program PDF Reducer przypadnie do gustu tym, którzy operują na dużych dokumentach PDF i stoją przed problemem wysyłania ich droga elektroniczną. Aplikacja doskonale radzi sobie z kompresją wielu plików jednocześnie, sprawiając, że dokumenty są znacznie lżejsze i nie tracą tak na swojej jakości, jak to bywa w przypadku wielu innych, przetestowanych przez nas programów.

Wszystkich zainteresowanych programem PDF Reducer zapraszamy do kontaktu!

6 września 2019