ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Polsoft pnie się w górę w najnowszym rankingu Computerworld TOP200!

 

Ostatni rok był wyjątkowo trudnym okresem dla całej gospodarki, jednak branża IT lśni jak nigdy dotąd. Pomimo wielu trudności 20% wzrost branży IT w 2021 roku jest niebywałym sukcesem w porównaniu do roku 2020, kiedy to wzrost wyniósł „jedynie” 9%. Stojąc przed obliczem szybko rosnącej inflacji i wizji niekończącej się wojny na Ukrainie, czeka nas nie lada wyzwanie w nadchodzącym roku.

Firma Polsoft Engineering była obecna w poprzednim zestawieniu Computerworld TOP200 najlepszych firm IT w Polsce oraz naturalnie znalazła się również w tegorocznym zestawieniu. Dzięki odpowiedniej strategii rozwoju naszej firmy oraz przekształceniu trudności w atuty udało nam się zająć wyższą lokatę. Jest to dla nas potwierdzenie dobrze obranego kierunku, w którym zmierza aktualnie Polsoft Engineering.

Trudne czasy za nami, trudne czasy przed nami, dlatego jako firma innowacyjna, wciąż wdrażamy nowe rozwiązania i stawiamy na innowację, by kolejny rok był jeszcze lepszy. Oczywiście tegoroczny sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania całej załogi, która pokazała, na co ją stać, wynosząc firmę na wyższy poziom.

8 lipca 2022