ul. Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19, 40-384 Katowice
32 209 80 39

Diament Forbesa 2022
dla Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Diamenty Forbesa 2022 już rozdane. Polsoft Engineering Sp. z o.o. została ponownie wyróżniona w prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes. Wyróżnienie to przyznawane są firmom prywatnym, które na przestrzeni ostatnich trzech lat, skutecznie zwiększyły swoją wartość. Otrzymanie tak prestiżowego wyróżnienia, jak Diament Forbesa 2022 jest szczególnym osiągnięciem, zważywszy na wyjątkowo trudny okres pandemiczny. Utwierdza nas w przekonaniu, że w tych niesprzyjających biznesowi okolicznościach, firma Polsoft Engineering Sp. z o.o. obrała doskonały kierunek rozwoju.

Co roku Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość w trzyletnim przedziale czasowym. Forbes korzysta z zaawansowanego modelu wyceny wartości przedsiębiorstwa, która bierze pod uwagę wartość majątku, historię płatniczą, wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Wyniki pracy algorytmu sortowane są według województw oraz kategorii poziomu przychodów:

  • firmy małe 5–50 mln zł;
  • firmy średnie 50–250 mln zł;
  • firmy duże powyżej 250 mln zł.

W województwie śląskim zarejestrowane jest aż 10,6% krajowych firm, co oznacza zarazem ogromny potencjał prowadzenia działalności gospodarczej w regionie jak i niezwykle silną konkurencję w poszczególnych branżach. Spośród wyróżnionych firm w województwie śląskim, aż 103 mają swoją siedzibę w Katowicach. Spoglądając na naszą obecność w rankingu regionalnym, Polsoft Engineering Sp. z o.o. zajmuje wysokie, 14 miejsce wśród producentów oprogramowania komputerowego.

Ponad 30 lat działalności firmy, stało pod znakiem ciężkiej pracy, nieustannego rozwoju i innowacji, oraz pokory, która nie pozwala na spoczywanie na laurach. Polsoft Engineering Sp. z o.o. nadal dynamicznie się rozwija, co potwierdzają niezależne rankingi jak Diamenty Forbesa 2022. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody działa na nas niezwykle mobilizująco przed podjęciem nowych wyzwań i ambitnych celów, które jako nowatorskie przedsiębiorstwo, nieustannie wyznaczamy.

Pełna lista laureatów na rok 2022 została opublikowana na stronię Forbesa .

Zobacz również: Polsoft Engineering Diamentem Forbesa 2018

2 maja 2022